Kontakti

Vēlies uzsākt veselīgu un aktīvu dzīves veidu? Pozitīva formula satriecošam izskatam un spēcīgam garam. Lieliska iespēja apvienot lietderīgo ar patīkamo sporta klubā ProGym.Lv.

 

Sporta klubs piedāvā apmeklēt trenažieru zāli, jums pieejamā laikā,kā arī relaksēties saunā. Šeit jūs, ne tikai pozitīvi un aktīvi pavadīsiet savu laiku, bet arī varēsiet iepriecināt sevi ar treniņam vajadzīgo sporta uzturu. Bet, lai treniņš būtu efektīgāks un, protams, pilnīgi drošs, tepat uz vietas ir iespējams iegadāties profesionālā zīmola RDX sporta inventāru, dažādas intensitātes treniņiem. Nav nozīmes vai esat profesionālis, vai tikai nupat vēlaties sākt izkopt sportisku dzīves veidu, profesionālu treneru padomi un atbalsts būs jums pieejams. No vēlamajiem rezultātiem un iespējas saniegt savus mērķus jūs šķir tikai viens solis, kuru sperot, gandarījums garantēts.

 

Gaidām jūs sporta klubā ProGym.Lv, Rīgā, Brīvības ielā 193D, 3. stāvā. Līdz mums varēsiet ērti nokļūt, kā ar sabiedrisko transportu, tā ar savu auto, kuru varēsiet novietot ērtā stāvvietā.

T. +371 20307711

email gym@progym.lv

 

Darba Laiks:

P.O.T.C.P. 8:00-22:30

Sestdiena 10:00-21:00

Svētdiena - 10:00-21:00


Pagaidām šajā kategorijā nav nevienas preces.
Copyright ProGym.lv Sporta Klubs. Riga. Brivibas 193D. +371 20307711 Latvijas interneta veikali Top.LV